В Долині завершився фотоконкурс «Весела копиця» – ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ

В Долині завершився фотоконкурс «Весела копиця»

Завершився перший в нашому місті фотоконкурс «Весела копиця», який організувала Долинська міська рада, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, Долинський народний фотоклуб «Промінь», «Гільдія Галицьких Гумористів».

Журі, до якого ввійшли відомі фотографи— наковець, педагог,  фотохудожник, член Національної спілки  фотографів України, голова Долинського народного фотоклубу «Промінь» Юрій Черневий, українська художниця, фотограф, член Національної спілки художників України, член Національної спілки фотохудожників України Тетяна Павлик,  український фотомитець, громадський діяч, член Національної спілки фотохудожників України Олег Огородник, член Національної спілки фотохудожників України,  засновник і куратор національних бієнале «Природа» Ростислав     Кондрат, письменник-гуморист, журналіст, член Національної спілки письменників України Іван Ярич, художник, дизайнер, дослідник, автор фотоальбому «Долинський повіт на давніх світлинах» Юрій Фреїв, заслужений артист України, гуморист, автор, ведучий, один із засновників фестивалю гумору «Андрея» Володимир Пушкар оцінювали подані на конкурс роботи за гумором, оригінальністю та змістовністю.

На конкурс було подано більше чотирьох сотень фотографій. У конкурсі взяли участь не лише професіонали, а й початківці, фотографи-аматори, всього  64 учасників з різних міст України та один з Білорусії. Журі оцінювало роботи, надіслані на конкурс, у кілька етапів. Цей вибір був  дуже складним, бо й ті фотографії, що не потрапили до фіналу, мало чим поступались переможцям. До перемоги не вистачило зовсім трішки.

Серед учасників обрали  найкращих у  жанрах: портрет, природа, репортаж. Окрім того, на деяких учасників конкурсу теж чекають приємні сюрпризи.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу в кожній номінації відбудеться 7 липня цього року під час проведення І Фестивалю «Весела копиця» у місті Долині. Цінні подарунки, а саме грошові премії, медалі та дипломи вже очікують своїх власників. Захід пройде під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Кращі роботи експонуватимуться в залах Долинського краєзнавчого музею
Ми дуже вдячні журі за складну роботу з оцінювання, учасникам — за їхні світлини та терпіння, організаторам — за підтримку.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*